Verra Suites Beykoz

By admin Genel Yorum yok Verra Suites Beykoz

Verra Suites Beykoz

Verra Suites Beykoz projesi İstanbul‘un gözde mevkilerinden Beykoz‘da hayat geçiriliyor. Tüfekçioğlu Grup imzası ile inşa edilen Verra Suites Beykoz projesi 26 konuttan oluşuyor. 3 blok ile bulunduğu alana konumlanan Verra Suites Beykoz projesi içerisinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri brüt 140 metrekare ile brüt 337 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ödeme Seçenekleri

Verra Suites Beykoz‘da kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturulabiliyor.

Editörün Yorumu

Beykoz‘a Tüfekçioğlu imzası!

İstanbul Anadolu Yakası’nın doğa ile iç içe bölgesi Beykoz‘da inşa edilecek Verra Suites Beykoz projesinde satışlar başladı. 26 konuttan oluşan Verra Suites Beykoz projesinde daireler 3 blok içerisine yerleşiyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından dizayn edilen Verra Suites Beykoz projesi içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri oluşuturuyor. 140 metrekare ile 337 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelerin tamamı deniz ve orman manzarasına hakim olacak şekilde planlandı.

100 milyon TL yatırım değeri ile Beykoz‘da sahne alacak Verra Suites Beykoz projesi yatay mimarili butik konsepti ile komşuluk kavramını yeniden alıcılarının hayatına entegre etmek istiyor. Verra Suites Beykoz projesinin Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

‘Verra Suites Beykoz’ projesinin detayları hakkında bilgi veren Yücel Tüfekçioğlu, “İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızı artık Ankara dışındaki şehirlerde de tüketiciler ile buluşturmak istiyoruz. Bu nedenle de İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beykoz’un çok özel bir lokasyonunda ‘Verra Suites Beykoz’u Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla hayata geçiriyoruz. Lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını aralayacak olan ‘Verra Suites Beykoz’ projemiz 3 blok halinde deniz ve orman manzarasına hakim şekilde yükseliyor. Projemiz denizle orman arası manzaradan çok daha fazlası bir konumda bulunuyor. Yatay bir mimari ile tasarlanan butik bir proje olan ‘Verra Suites Beykoz’da, birbirini görmeyen 140 metrekare ile 337 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1, bu dairelerin yanı sırada buçuklu daire alternatiflerinden oluşan farklı tasarımlı 26 daire mevcut. Projemizde her daireye özel yeşil alan bulunuyor. Ayrıca son katlardaki dairelerimiz geniş terasları ve jakuzileriyle dikkat çekiyor. Teslimlerimizi ise 18 ay içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Toplantıda, Tabanlıoğlu Mimarlık olarak ‘Verra Suites Beykoz’ projesinin tasarımına imza atmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Tabanlıoğlu Mimarlık ortaklarından Melkan Gürsel de, şunları söyledi:

“Tüfekçioğlu Grubu ile birlikte hayata geçirdiğimiz çok özel bir proje olan ‘Verra Suites Beykoz’un ana fikri her bir konutun, diğerlerinden faklı plan ve özellikleriyle, sahibinin yaşam biçimine özel olması. Konutların her birinin geniş açılarda Boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla bloklar en hakim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirildi. Manzara ve doğa ile içiçe bir iç mekan anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine göre planlandı. Bu iç mekan kurgusunun mimari yansıması olarak teras ve balkonların farklı noktalarda kazandırdığı hareket sayesinde, dinamik bir cephe elde edildi.”

En düşük konut fiyatı: 1 milyon 900 bin TL

Proje Özellikleri

Site Özellikleri

  • Standart Özellik Kameralı güvenlik
  • Ultra Lüks Özellik İstanbul boğazı manzarası

Bina Özellikleri

  • Standart Özellik Asansör

Konut Özellikleri

  • Standart Özellik Balkon

İnşaat Teknikleri

  • Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
  • Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
  • Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
  • Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun
  • Paylaş:

Leave a comment

444 8 747